Naše služby

Vinárska Akadémia Online teraz na DVD v predpredaji !

ZOBRAZIŤ OBSAH DVD

Spokojný zákazník

Svet sa rýchlo mení. Hlavne ten digitálny. Je náročné držať krok a sledovať aktuálne trendy. Triedime informácie a nasajeme iba tie, ktoré sa dajú vstrebať rýchlo alebo sú obsahovo výnimočné. Pomáhame hlavne vinárom dosahovať predné pozície v digitálnom priestore a v efektívnej komunikácii s klientami. Náš spoločný cieľ je spokojný zákazník.

ČO PRE VÁS VIEME SPRAVIŤ

Že čo to je? Predsa to najdôležitejšie. Dokázať snívať, mať víziu, fantáziu. Stanoviť si ciele, ktoré chcete dosiahnúť a vymyslieť jedinečný spôsob ako ich dosiahnúť. Určite to poznáte. Zase chce niekto popis, alebo ešte lepšie príbeh môjho vína... Máte biely papier a prvé slovo nie a nie začať písať. Rovnako je to s vymyslením jedinečnej webstránky, námetu a scenára videa, grafického dizajnu a pod. Každá tvorivá práca začína ideou, teda myšlienkou a jej rozvíjanie voláme "ideamaking". Na začiatku je vždy čistý papier alebo zelená lúka. To isté platí aj pri reštarte alebo osviežení firmy, jej obchodného konceptu a cieľov. Vtedy je potrebné spraviť poriadnu "mozgobúrku" (rozumejte "brainstorming") a vytvoriť koncept línie, po ktorej budete kráčať ďalej. Práve tu sa cítime ako ryba vo vode. Máte chuť nasadnúť na naše odvážne vízie?
Písanie textov - copywriting (vymyslíme a naštylizujeme textový obsah), copyediting (upravíme, naštylizujeme a naformátujeme váš existujúci textový obsah), fotografické služby, video obsah na kľúč od námetu, cez scenár, natáčanie až po post produkciu, časozberné zábery, letecké zábery, 360 stupňové panoramatické foto, 360 stupňové video.
Už žiadne zaspávanie pri pozeraní videa. Tvoríme interaktívne videá - scenár, dizajn, hosting. Interaktívny obsah vo videu je obsah na ktorý si môže divák kliknúť a presmerovať sa napr. na vašu webstránku, vyplniť formulár, kvíz a pod. Možnosti sú ohraničené iba predstavivosťou.
Ako čo najlepšie osloviť potenciálneho zákazníka? Ako zaujať okolo idúceho? Akú pridanú hodnotu poskytnúť existujúcim zákazníkom? Tieto veci rieši do detailov premyslená marketingová stratégia. Máme mnoho odvážnych nápadov a kreatívnych ciest zákazníka. Máte guráž vystúpiť z radu?
Poznáte to, zrazu vás napadne, že je oberačka, tak urobíte fotku a zavesíte ju na vašu facebookovu stránku. Máte dobrý pocit ako rýchlo a jednoducho ste sa spojili s vašimi fanúšikmi. Ste si istý/á? Väčšinou je to strieľanie na slepo. Efektívna komunikácia s okolitým svetom vyžaduje podrobný komunikačný plán, teda čo, kedy, kde a v akej forme zverejniť.
Tri tajuplné slová. Mnohokrát naháňajúce strach z neznáma. Sociálne siete už nie sú iba o tom, že mám fanúšikov, zavesím na moju facebook stránku nejakú vetu a všetko je super. Je potrebné aby váš odkaz bolo vidieť a hlavne aby bol prínosný pre vašu cieľovú skupinu. Navyše, sociálne siete už nie sú zadarmo. Je potrebné aby mali pre vaše podnikanie reálny prínos a neoberali vás o čas.
Váš výklad. Vstupná brána pre vašich návštevníkov. Mali by ste si ju híčkať, leštiť, pucovať, starať sa o ňu ako o oko v hlave. Je to prvý dojem. Rozhodujeme sa okamžite. Je to mňam alebo fuj? Inovatívne alebo zaprášené? Vytŕčate z davu alebo si pohodlne hoviete v 90-tych rokoch minulého storočia? Preklápame sa do sveta smart telefónov. Už viac ako 50% svetovej populácie. Ako ste na tom vy?

Hľadáte skúseného partnera pre vytvorenie vašej marketingovej a obchodnej stratégie vo svete online aj offline komunikácie? Kontaktujte nás a dohodneme si úvodnú osobnú konzultáciu.

Zoznámte sa s nami

Sme tím kreatívnych ľudí, ktorí pretvárajú svoje odvážne nápady do reality.
V tom čo robíme vidíme vždy hlbší zmysel.
Veci netvoríme iba preto aby vznikli, ale aby podnietili okolie k ďalšej pozitívnej akcii.
Marian Hlavačka

Marian je tvorca myšlienky a váš prvý kontakt. Jeho doménou je ideamaking, témy a scenáre video obsahu, stratégie a komunikačné plány.

Jakub Steinecker

Jakub je talentovaný fotograf, filmár a video editor. Jeho obrazová kreativita v teréne a pri post-produkcii videa dáva našim filmom dušu.

Barbora Berezňáková

Barbora je talentovaná filmárka s pestrím umeleckým zázemím. Stará sa o post produkciu, strih, grafiku a animácie.

Patrik Gubiš

Paťo je výborný filmár a fotograf. Má výborný cit pre detail a výber vhodného uhlu záberu. Vie pomôcť pri každom kroku video produkcie.